TIGERS & TIGERS 2

Oficjalne Forum Koalicji

Ogłoszenie

WITAM NA FORUM TIGERS & TIGERS 2 !!! (forum jest w ciągłej modernizacji a więc jeśli ma ktoś jakieś pomysły dotyczące forum proszę pisać)

#1 2008-09-30 23:21:22

cumas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Wakacje.... dla offa....

Tutaj mam nadzieje ze cos zamiescimy i koledzy od deffa nie beda lepsi ale jak narazie to daje wam wakacje bo nie ma sensu atakowac 20 palkami po za 3 osobami reszta germanow to samo dno... a zeby morale juz opadly calkowicie to powiem wam ze my najechac na dzien dzisiejszy mozemy wioski takie jak pop miedzy 10 a 30.... szkoda tylko ze to prawda no ale zobaczymy co nam piatek i raporty wojskowe przyniosa... pozdrawiam  wszystkich popowiczow ktorzy patrza na tabelke i mowia sobie "...cholera on ma tylko 4 popa wiecej ode mnie aaa szkoda surki ale miejsce zbiorki wyboduje dwa razy i go przescigne hahahah..."
papatki dziewczyny....

Offline

 

#2 2008-10-01 19:44:39

apeiron

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wakacje.... dla offa....

Cumas ma rację. Na tym etapie gry, aby coś znaczyć, jedyne statystyki, które powinny nas obchodzić, to OF i ostatnia tabelka z TOP10. Nie twierdzę, ze jestem w pierwszej 10, ale przynajmniej mam 5 - cio cyfrowy wynik grabierzy. Dodam, że okolicę mam ze słabymi plonami.


It takes time to restore chaos

Offline

 

#3 2008-10-01 21:48:50

hummerb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wakacje.... dla offa....

niestety galowie nie maja na razie szans powalczyć z wami w ilości grabieży , ale przydzie czas ze kryjówki nie bedą już takie wazne a i mój deff moze wam sie przydać )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kolekcjonerzy.pun.pl www.pokemonword.pun.pl www.oskleo.pun.pl www.geografia90.pun.pl www.budownictwowbiis.pun.pl